0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
haraç 0.00
Tüm 0.00
lovedıyxıhe Küçük Ayna makyaj aynası, LED HD Masaüstü Çift Taraflı makyaj aynası Yuvarlak Büyüteç Kozmetik Ayna 360 ° Dönen Ayna makyaj aynası

lovedıyxıhe Küçük Ayna makyaj aynası, LED HD Masaüstü Çift Taraflı makyaj aynası Yuvarlak Büyüteç Kozmetik

₺ 44.97
Depoda

kullanılabilirlik

KLASİK GÖRÜNÜM : Her şeyi başlatan bu klasik ayna asla modası geçmeyecek!Şık krom aynalar, tuvalet masanıza, BANYO tezgahınıza, MASANIZA ve MAKYAJ masanıza görsel bir yükseltme yapabilir. * Makyaj aynası Bu makyaj aynası taşınabilir,mobil, hafif, kolay temizlenebilir, seyahat Dostu-.Bu aynayı sevdiğinizi garanti ediyoruz. *Çift taraflı HD ayna : bir tarafı normal, bir tarafı büyütülmüş, HD bozulmaz. * Tedaviyi güçlendirmek için ayna dönme ekseni ve destek bağlantısı. * LED anahtarı, tek bir dokunuşla.TAŞIMASI KOLAY.Taşınabilir aynalar düz bir şekilde katlanabilir ve sırt çantanıza veya çantanıza konabilir, etc.It seyahat veya günlük kullanım sırasında taşımak için uygun.Ürün açıklaması : Ürün Açıklaması : Bu LED ışıkları makyaj aynası, görmeniz gereken açıyı ayarlamak için 180 derece dönebilir ve LED ışıkları ile ne üzerinde çalıştığınızı her zaman net bir şekilde görebilirsiniz.Makyaj için ayna kadar çift taraflı tasarım, büyütme normal, diğer tarafı bir tarafı ayna ileriye ve geriye doğru 360 derece yansıtma açısı, makyaj dükkanı, güzellik salonu,householdspecification : Makyaj ayna tipi : masaüstü çift taraflı makyaj mirror Mirror boyutu : 24 için uygun ayarlamak için döndürün. 5 CMBase boyutu : 15 CMOverall boyutu : 33. European Application alanı : Giyinme odası,banyo, cloakroom Product Türü : kişisel temizlik,temizlik,caredeliver battery Style düğmesi switch Power kaynağı türü İtme lights Switch Türü ile ışıkları ile silver Whether 6 CMFrame malzeme : metal Mirror MALZEME : : : : : : 1* makyaj *manual Note : pil Eğer bu ürün hakkında herhangi bir sorunuz Varsa, lütfen bize ulaşın ve 24 saat içinde size cevap vereceğiz mirror1.Güvenle satın alın.Wenn Sie Fragen haben, schreiben Sie uns bitte eine E-Mail und wir werden Ihnen innerhalb von 24-Stunden antworten.

Ürün parametreleri

Make- up mirror type:
desktop double- sided make- up mirrorMirror size
If you have any questions about this product, please contact us and we will reply you within 24 hours. Buy with confidence. :
Wenn Sie Fragen haben, schreiben Sie uns bitte eine E-Mail und wir werden Ihnen innerhalb von 24-Stunden antworten. :

İlgili ürünler