0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
haraç 0.00
Tüm 0.00
Taşınabilir Ultra Hızlı Harici Ssd,Harici Sabit Disk, 8 Tb/10 Tb/12 Tb/14 Tb/16 Tb Ultra İnce ve Hafif, Büyük Kapasiteli ve Yüksek Hızlı Depolama, Dizüstü Bilgisayar için Güvenilir Veri İletimi (16 TB kırmızı)

Taşınabilir Ultra Hızlı Harici Ssd,Harici Sabit Disk, 8 Tb/10 Tb/12 Tb/14 Tb/16 Tb Ultra İnce ve Hafif, Büyük

₺ 47.70
Depoda

kullanılabilirlik

【 Tak ve çalıştır】 Bu taşınabilir katı hal sürücüsü tak ve çalıştır, sürücü veya yazılım yok ve harici güç kaynağı yok.Ultra ince ve hafif, büyük kapasiteli ve yüksek hızlı depolama ile güvenilir veri iletimi sağlanabilir.Harici sürücü kutusu harici güç kaynağı veya yazılım yüklemesi olmadan kullanılabilir.Bilgisayarınız ve oyun konsolunuz için mükemmel ekstra depolama alanı sağlayın.Tip-C portu her iki tarafa da kör yerleştirmeye izin verir. 【Süper hızlı】 520 MB/s'ye kadar okuma/yazma hızına sahip yüksek hızlı harici sabit disk muhafazası, yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ve videoları hızlı bir şekilde taşımanıza olanak tanır (gerçek hız, sürücü kapasitesine, ana cihaza, işletim sistemine ve uygulamalara bağlıdır). 【 Yüksek kapasite】 Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 3 D videolar, kayıpsız müzik vb.İçin büyük kapasiteli yüksek hızlı depolama ile. büyük miktarda veriyi yedeklemek için, tüm yaratıcı arayışlarınız için çok uygundur ve güvenilir bir yedekleme çözümüdür. 【Güvenilir performans Ayrıca, sağlam alüminyum monolitik yapıları, verilerinizi 6. seviye düşüşle koruyarak korumayı daha da artırır
◆ Güçlü uyumluluk : Destek Pencere/Mac/Linux.Bu harici sabit disk kutusu bağlamak için uygundur Pc'ler, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, akıllı TV'ler, akıllı yönlendiriciler, PS4 ve diğer devices.It eserlerin neredeyse %99'u ile kullanılabilir!Ultra kompakt taşınabilir harici sabit disk muhafazasında yüksek kapasiteli seyahat taşıyın.
❤️Özellik :
◆ Bağlantı noktası : Tip-C/USB3.1
◆ Destek kapasitesi : 500 G,1 TB,2 TB,4 TB,6 TB,8 TB,10 TB,12 TB,14 TB,16 TB
♦ Renk : gümüş/siyah/mavi/kırmızı
Material Malzeme : alüminyum alaşım
♦ Boyut : 100x30x9mm
❤️Paket İçeriği :
♦ 1 ultra yüksek hızlı harici SSD
♦ 1x USB C kablosu.

Ürün parametreleri

❤️    Port:
Type-C/USB3.1
❤️    Support capacity:
500G,1TB,2TB,4TB,6TB,8TB,10TB,12TB,14TB,16TB
❤️    Color:
silver/black/blue/red
❤️    Material:
aluminum alloy
❤️    Size:
100x30x9mm
❤️Package Contents:
❤️    1 ultra-high-speed external SSD:
❤️    1x USB C cable :

İlgili ürünler