0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
haraç 0.00
Tüm 0.00
beeyuk gıda ısıtma lambası üreticileri ile ısı koruma lambası tek başlı gıda ısıtma lambası büfe barbekü ışıkları yaratıcı mutfak avize (Renk: Yeşil)

beeyuk gıda ısıtma lambası üreticileri ile ısı koruma lambası tek başlı gıda ısıtma lambası büfe barbekü ışıkları

₺ 159.30
Depoda

kullanılabilirlik

★Özellikler-1.Abajurun çapı 260 mm'dir. 2. Serbest teleskopik süspansiyon hattı.Teleskopik aralığı : 80-190 cm. 3. Düzgün ısıtma, iyi gıda yalıtım etkisi. 4.Hızlı ısı dağılımı. ★Ticari ve ev kullanımı-Gıda ısı lambası ile yüksek kaliteli paslanmaz çelik abajur ve ısıtma ampul 250 W, sağlam, yüksek sıcaklığa dayanıklı, hiçbir deformasyon.Düzgün ısıtma, iyi gıda yalıtım etkisi.Hem ev hem de ticari amaçlar için kullanılabilir. ★Yiyecekleri ve Yemekleri Sıcak Tutun-Restoranınızda yiyecek ısıtıcısına ihtiyacınız var, yiyecekleri ve yemekleri sıcak tutar, yiyeceklerin soğumasını önler, sık sık ısınmayı önler ve yiyeceklerin orijinal tadını korur, müşteriler ve çalışanlar buna bayılır. ★Yaygın Olarak Kullanılan-Ev mutfağınızda, büfenizde, otel restoranınızda, okul kafeteryasında, çeşitli toplantılarda, hatta ofis mutfağının barında bile gıda ısıtma lambasını kullanabilirsiniz. ★Teleskopik Avize-Abajur çapı 26 cm, geniş çaplı aydınlatma aralığı daha geniştir.Yüksekliği ayarlanabilir, teleskopik aralığı : 80-190 cm.Ürün özellikleri : ♦ Gıda ısıtma lambası, yiyecekleri ve bulaşıkları ısıtmaya devam edebilir, sık sık yiyecekleri ısıtmaktan kaçınabilir, orijinal yiyecek tadını koruyabilir. Heating Isıtma homojendir ve gıda yalıtım etkisi iyidir.♦ Vites pozisyon anahtarları, güvenli ve kullanışlı.✔ Otel restoran mutfak ekipmanları.♦ Ampul arayüzü : sağlam, asla pas, çaba harcamadan kurulumu kolay. Ev mutfak toplantılar, büfe, restoran, okul, kafeterya, Çeşitli ofis barda bile gıda kullanabilir bana bir sana.220 V 110 190cm Voltage 80 Boyutlar / teleskopik yükseklik çap özellikler : Ürün Adı : Mutfak Yemek Isıtma Light Product Renk : Yeşil, Kırmızı, Yellow Product boyutu : : : : .Emin yükleme lamba monte elektrik kutusu binanın yapısal bileşenleri üzerine monte edilmiş olan güvenlik ve güvenilirliği sağlamak İçin(1) Güç : 250 WPackage Listesi : 3 × ticari gıda sıcak lamp Notice : anma olun.(2) Sabitleme cihazı tamamen monte edilmeden önce gücü açmayın.(3) Yangın riskini, elektrik çarpmasını veya kişisel yaralanmayı azaltın, kapatılmalı ve fişten çekilmeli, ardından soğutmadan önce lambayı değiştirin.(4) Gösterge yandığında, lambaya dokunmayın veya doğrudan ampulün üzerine bakmayın.

Ürün parametreleri

Product Name:
Kitchen Food Heating Light
Product Color:
Green, Red, Yellow
Product size:
diameter
Voltage:
110-220V.
Rated power:
250W
Package Iist:
3 × commercial food hot lamp
Notice:
(1) To ensure security and reliability, make sure that the electrical box mounted in the installation lamp is mounted on the structural components of the building. :
(2) Do not turn on the power before the fixing device is completely assembled. :
(3) Reduce fire risk, electric shock or personal injury, must be closed and unplugged, then replace the lamp before cooling. :
(4) When the indicator lights up, do not touch the lamp or look directly on the bulb. :

İlgili ürünler